головне меню

Замість міжміського автобуса, пасажири рейсу “Чернівці-Москва” змушені були їхати в спринтері

IMG_20190116_151915

Як розповіла чернівчанка Інна Мельник в соціальній мережі Facebook, вчора, 15 січня, прибувши на платформу на автовокзалі, щоб сісти у великий міжміський автобус “Чернів-Москва”, пасажири побачили замість нього невеликий спринтер. Водії повідомили пасажирам, що великий автобус зламався, тому до Вінниці будуть їхати на цьому.

Трохи згодом виявилося, що пасажирів більше, ніж місць в бусі. Водії сказали, що хто не встигне зайняти сидяче місце, поїде стоячи до Вінниці. Семеро людей не встигли зайняти місце, й тому не поїхали, маючи на руках квитки. Після цього, водій повідомив, що завтра автобусу не буде, бо всі зламані. Їдучи по дорозі, водій підбирав людей, які також заплатили за за квитки. Всі вони стоячи їхали до Вінниці.

“Ну і просто “вишенькою на торті” стала остання подія! Мені та ще одній дівчині передімною “пощастило” сидіти біля дверей цього злощасного бусіка, а двері в нього відчиняються автоматично коли водій тисне на кнопочку. Уявіть мій шок коли ми їдемо по трасі достатньо не з малою швидкістю, бо це траса, і тут на повному ходу починає відкриватися ДВЕРКА!!!! Напевно як би ми непочали кричати що двері відчиняються водій навіть цього і непомітив! І що ж водій… А водій дуже спокійно сказав:ОЙ, Я ВИПАДКОВО! ЧОГО ВИ ТАКІ АГРЕСИВНІ?! Ви собі уявляєте??? Це просто треш!!! Дикість!!!! І нелюдьські умови за які ми платимо кошти!!!” – написала І.Мельник.

FB_IMG_1547643773534

Поділитись