головне меню

За одну добу шахраї видурили у чернівчан 70 тисяч гривень

За одну добу шахраї видурили у чернівчан 70 тисяч гривень

10 листопада родичка 92-річного незрячого чернівчанина повідомила поліцейським про те, що невідома жінка обманним шляхом забрала у пенсіонера 14 тисяч гривень.

Правоохоронці з’ясували, що, прийшовши додому до чернівчанина, жінка відрекомендувалась працівницею соціального центру. Шахрайка повідомила, що проводить збір грошей на благодійні потреби та забрала у пенсіонера всі заощадження.

В той же день 83-річна та 84-річна чернівчанки стали жертвами телефонних шахраїв. Їм обом повідомили: «Ваш родич потрапив у ДТП і йому терміново потрібні гроші на операцію». Одна із жінок віддала тисячу доларів США та 6 тисяч гривень, а інша – банківську картку, на якій було більше 3 тисяч гривень.

Крім цього, 26-річний чернівчанин перевів 15 тисяч гривень за мобільний телефон. Проте своє замовлення чоловік так і не отримав, а продавець більше не відповідає на дзвінки.

«В усіх випадках слідчі розпочали кримінальні провадження, передбачені статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Правоохоронці докладають усіх зусиль для пошуку зловмисників і притягнення їх до кримінальної відповідальності.» – повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

Поділитись