головне меню

Юна буковинка крала прикраси у пенсіонерки, в якої знімала кімнату в Тернополі

Юна буковинка крала прикраси у пенсіонерки, у якої знімала кімнату в Тернополі

62-річна мешканка Тернополя звернулась до поліцейських із заявою, в якій вказала, що спіймала «на гарячому» злодійку. Жінка здала в оренду одну із кімнат в своїй квартирі 18-річній дівчині із Буковини, яка здалась на перший погляд порядною.

Через деякий час жінка виявила, що зник золотий ланцюжок. Вона запідозрила, що до цього причетна квартирантка, проте вона запевнила, що не має до цього відношення. Пенсіонерка повірила їй, але вже за кілька днів помітила, що зникла дорога брошка. А вже на наступний день дівчина дочекалась, коли жінка покине квартиру та викрала всю сумочку, в якій зберігались прикраси. Проте на виході із під’їзду її побачила господиня квартири та викликала поліцію.

Пізніше вдалось з’ясувати, що дівчину вже притягували до кримінальної відповідальності за крадіжку. Буковинка відносила прикраси до ломбарду, а виручені кошти тратила на власні потреби. Дівчина зізналась у скоєному.

«За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 2 статті 185 ККУ.» – повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Поділитись