головне меню

Влада сказала, коли буде відремонтована вулиця Рівненська

Влада сказала, коли буде відремонтована вулиця Рівненська

Минулого місяця чернівчанка запропонувала відремонтувати вулицю Рівненську, так як вона перебуває в жахливому стані.

«Дорога на вулиці Рівненській в дуже жахливому стані. Особливо, від вул.Сторожинецької до пологового будинку. Влітку постійно стоїть стовп пилу а взимку каток для фігурного катання. А коли пройде дощ то взагалі потрібно носити з собою змінне взуття та одяг щоб дійти до цивілізації і мати пристойний вигляд. Крім того, по всій дорозі розсипано купу каміння, яке може потрапити тобі в голову, вистрибнувши з-під колеса промчавшого мимо автомобіля. Від повороту на вул. Науки і до вул. Сторожинецької ще й немає тротуарної лінії, як пройти цей проміжок дороги простому пішоходу – незрозуміло?! Навіть в багатьох селах дорога іноді краща ніж ця, між іншим не так далеко від центру міста!» – написала чернівчанка.

Нещодавно чернівчани підтримали таку пропозицію, тому 14 вересня її розглянули працівники департаменту житлово-комунального міської ради.

«Надано роз’яснення, що у Програмі будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в м. Чернівцях на 2017-2020 роки «Комфортне місто» передбачено провести капітальний ремонт дороги на вул. Рівненській від пологового будинку № 2 до вул. Сторожинецької у 2018-2019 роках.

Наразі триває виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту дороги на вул. Рівненській від пологового будинку № 2 до вул. Сторожинецької. Орієнтовний термін завершення робіт з виготовлення проекту – до кінця 2017 року.

Інформуємо, що аналогічна петиція щодо капітального ремонту дороги на вул. Рівненській від пологового будинку № 2 до вул. Сторожинецької в комплексі з влаштуванням зовнішнього освітлення вже розглядалася в цьому році на сесії міської ради 29.05.2017 року. Депутатським корпусом петиція була підтримана.

Міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство на цій ділянці дороги на вул. Рівненської до початку проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиці періодично виконує виправлення профілю існуючого дорожнього покриття з додаванням гравійно-піщаної суміші.» -йдеться у відповіді до петиції.і

Поділитись