головне меню

В Чернівцях вкрали одного із аптекарів

В Чернівцях вкрали одного із аптекарів

Минулого місця в Чернівцях встановили нову скульптуру у вигляді двох аптекарів. Проте вже сьогодні чернівчани виявили, що один із аптекарів зник. Таку інформацію повідомили в соціальній мережі Facebook один з авторів скульптури Олексій Медін та чернівчанка Ludmila Rogowa.

«От знаєте. Я люблю це місто. Але я не люблю цих “городян”, які просто уроди. Сперли аптекаря. Тут немає матюків знаєте чого? Бо їх тут мало бути замість всіх слів», – написала Ludmila Rogowa.

«Ну ось слів, крім як на бразильській мові немає!!! Фармацевт на Українській залишився один!!! Сперли стоячого!!! Чомусь фраза Шпака “а ще боремося за звання будинку з високою культурою побуту” не втішає. Після крадіжки масонського флюгера і інших актів вандалізму зникнення глиняного болванчіка- дрібниця. Але ….

Повідомляємо розшук. Може фейсбучная громадськість, особливо та, яка гуляє ночами допоможе знайти таємного фаната. Я б йому руку потиснув … дверима! А поки якось так … вивертати не старі поламати. Осколків немає. У поліцію заявимо, звичайно», – пише Олексій Медін.

В Чернівцях вкрали одного із аптекарів

Поділитись