головне меню

В Чернівцях розпочинається прийом проектів на конкурс «Бюджет ініціатив чернівчан»

В Чернівцях розпочинається прийом проектів до конкурсу «Бюджет ініціатив чернівчан»

Від завтра, 1 травня, до 15 червня в Чернівцях триватиме набір проектів на конкурс «Бюджет ініціатив чернівчан». Як і раніше, на реалізацію проектів, які наберуть найбільше голосів, виділять кошти із міського бюджету в 2019 році. Проект може подати будь який українець, який вже досяг 14-річного віку. Таку інформацію повідомляє прес-служба міськради.

«Тематика проектів повинна бути спрямована на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності міста.

Проекти за обсягом фінансування розподіляються на великі (з обсягом фінансування від 300 тисяч гривень до 1 мільйона гривень) та малі (обсяг фінансування до 299 999 гривень). В 2019 році на реалізацію проектів в міському бюджеті передбачено14 мільйонів гривень: 40% – на великі та 60% – на малі.» – повідомляють в прес-службі.

«Хочу закликати мешканців Чернівців бути активними та небайдужими, адже досвід впровадження Бюджету ініціатив показує, що городяни можуть подавати досить цікаві та креативні ідеї. Цього року ми чекаємо ще більше проектів, які будуть спрямовані на покращення життя чернівчан та розвиток нашого міста», – сказав міський голова Олексій Каспрук.

Поділитись