головне меню

В Чернівцях Pianoбой, під час свого концерту, потрапив в курйозну ситуацію

В Чернівцях Pianoбой, під час свого концерту, потрапив в курйозну ситуацію

На День міста в Чернівцях на Соборній площі виступив український співак Дмитро Шуров, відомий як Pianoбой. Під час концерту із співаком трапилася невелика курйозна ситуація, про яку він розповів в своєму акаунті в Instagram.

«Стався кумедний епізод – коли стрибнув до людей незаплановано (бо сцена дуже висока, зашита і не передбачала залазювання назад) – привітався з вами і попросив охоронців місцевих підсадити, а вони кажуть «не можна, служба». я кажу «та годі, ви шо, концерт же ж триває, закиньте мене назад». а пацани мені – «не можна». нарешті у країні порядок) дерся сам, як брюс лі, а сестра тягнула) мабуть, ржачно було збоку. а загалом все круто, до зустрічі навесні, гарне місто. Love and Peace.» – написав співак.


Переглянути цей допис в Instagram

дякую, Чернівці) завтра накидаю сторіз, сьогодні вже зв‘язок не дуже. стався кумедний епізод – коли стрибнув до людей незаплановано (бо сцена дуже висока, зашита і не передбачала залазювання назад) – привітався з вами і попросив охоронців місцевих підсадити, а вони кажуть «не можна, служба». я кажу «та годі, ви шо, концерт же ж триває, закиньте мене назад». а пацани мені – «не можна». нарешті у країні порядок) дерся сам, як брюс лі, а сестра тягнула) мабуть, ржачно було збоку. а загалом все круто, до зустрічі навесні, гарне місто. Love and Peace #pianoбой #ordinarymagic #чернівці #inflight #всещотебеневбиває

Допис, поширений Dmitry Shurov (@dmitry_shurov)

Поділитись