головне меню

В Чернівцях патрульні ганялись за нетверезим водієм

Патрульний_автомобіль_київської_поліції

Сьогодні, 5 лютого, приблизно о 4 годині в Чернівцях на вулиці Воробкевича, патрульні поліцейські помітили автівку “Mercedes Benz” на іноземних номерах, яка порушувала правила дорожнього руху. Поліцейські за допомогою проблискових маячків синього і червоного кольору та звукового сигналу вимогу про зупинку. Однак водій вирушив в сторону вулиці Комарова.

Патрульні переслідували автівку до села Коровія, де на якийсь час втратили її з виду. В результаті обстеження прилеглої території, поліцейські виявили автомобіль у гаражі. Водія автівки затримали та доставили до ЧОНД, щоб він пройшов тест на сп’яніння, так як у нього були ознаки алкогольного сп’яніння. Водій відмовився проходити цей тест.

“На водія винесено постанову ст.126 (керування транспортними засобами без відповідних документі) та складено протоколи за ст122-2 КУпАП (невиконання водіями вимог про зупинку), ст.130 (керування транспортними засобами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння)” – повідомили в прес-службі Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

photo_2019-02-05_11-10-16.w640

Поділитись