головне меню

В Чернівцях невідомі спробували викрасти школяра

В Чернівцях невідомі спробували викрасти школяра

Вчора, 10 травня, в Чернівцях вулиці Чернишевського, поблизу парку імені Юрія Федьковича, двоє невідомих чоловіків спробували викрасти 12-річного хлопця, який повертався додому із школи. Про цей випадок повідомила чернівчанка Анжеліка Маріянчук в соціальній мережі Facebook.

«Мій молодший брат, повертаючись додому зі школи, вже за звичним маршрутом, ледь не потрапив у пастку. Ця жахлива ситуація трапилася сьогодні (10.05.18) близько 15:00 по вул. Чернишевського біля парку, неподалік перехрестя з вул. Тисменицькою. Під’їхали два чоловіка (один з бородою) на машині сірого кольору, зупинились і почали силою затягувати хлопчика в салон, а він пручався та кричав… Слава Богу, що проїжджали небайдужі люди, які почали сигналити і злякали нападників! Вони стрімко поїхали, а дванадцяти річний хлопчик, наляканий та розгублений побіг додому, не зателефонувавши нікому, навіть у 102.» – йдеться в дописі.

В поліції повідомляють, що на цей час перевіряють цю інформацію. Проте, вони не розглядають це як спробу викрадення, тому що батьки в заяві написали «невідомий чоловік налякав дитину». Результати перевірки обіцяють повідомити згодом.

Поділитись