головне меню

В Чернівцях модернізують освітлення за європейські кошти

В Чернівцях модернізують освітлення за європейські кошти

Чернівці одне із міст, яким вдалося підписати європейську угоду мерів. Після цього був прийнятий план сталого енергетичного розвитку, який затвердити в Брюсселі. Як результат Чернівці перемогли в проекті удосконалення вуличного освітлення. Таку інформацію повідомив мер Чернівців Олексій Каспрук.

«Це дасть нам можливість отримати грантову технічну допомогу від Європейської комісії на суму майже 1,6 мільйона євро. Проект дозволить замінити 146 кілометрів проводів, ліній зовнішнього освітлення. 4 155 натрієвих світильників будуть замінені на LED-світильники. Три дитячих майданчики в різних частинах міста будуть освітлені за допомогою енергії сонця. Також в рамках проекту закуплять два автопідйомники для роботи комунального підприємства «Міськсвітло»», – повідомив міський голова.

Також мер впевнений, що удосконалення освітлення підвищить безпеку на вулицях. Щоб проект реалізувався, потрібно щоб і члени виконавчого комітету, і депутати проголосували за нього. Також обіцяє підготувати в найближчому майбутньому презентацію проекту для чернівчан.

Поділитись