головне меню

В Чернівцях керівнику інспекції з благоустрою підпалили автівку

В Чернівцях керівнику інспекції з благоустрою підпалили автівку

Сьогодні, 24 вересня, о 03:25 ночі в Чернівцях невідомі особи підпалили автомобіль керівнику інспекції з благоустрою Сергію Обшанському. Таку інформацію він повідомив в соціальній мережі Facebook.

«Дякую рятувальникам, поліції за оперативне реагування. Слава Богу ніхто не постраждав ні автомобілі які поряд, ні люди. Правоохоронці розслідують інцидент з автомобілем за статтею: Про умисне знищення майна. Поліція відкриває кримінальне провадження у зв’язку з можливим підпалом автомобіля.

Провадження відкриють за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження чужого майна , що заподіяло шкоду у великих розмірах , вчинене шляхом підпалу, вибуху або іншим загальнонебезпечним способом)Кримінального кодексу України.

Підпал здійснили професійно з обох сторін, у результаті загоряння вогнем пошкоджено моторний відсік, лобове скло та передню частину автомобіля.

Впевнений , що підпал машини пов’язаний із моєю професійною діяльністю на посаді начальника Інспекції з благоустрою м.Чернівці , особливо у сфері ЖКГ (на чергову сесію міської ради винесено питання про ліквідацію Інспекції з благоустрою).» – написав Сергій Обшанський.

В Чернівцях керівнику інспекції з благоустрою підпалили автівку

Поділитись