головне меню

В Чернівцях фестиваль Маланок-2019 може не відбутись

В Чернівцях фестиваль Маланок-2019 може не відбутись

Організаторка фестивалю Маланок Оксана Лелюк розповіла про те, що не зважаючи на те, що до проведення заходу залишилось трохи більше місяця, вона й досі не отримала потрібної підтримки від міської влади. Тому цілком можливо, що в 2019 році не буде проведений фестиваль.

«За сім успішно проведених фестивалів, після яких були сотні публікацій в ЗМІ, соц. мережах, тисячі переглянутих відеоматеріалів, Чернівці зайняли гідне місце на «Фестивальній мапі України». Мені, як засновнику Фестивалю Маланок, надзвичайно приємно це усвідомлювати, бо за цим результатом стоїть кропітка, наполеглива, самовіддана праця. Мені також відрадно знати, що Фестиваль Маланок виконує об’єднуючу функцію, адже ця подія гуртує навколо себе учасників, місцеву владу, волонтерів, глядачів, підприємців, меценатів, представників силових структур і т.д. Щоразу ми всі були вражені талантом, натхненням різноманітних буковинських колективів та радо зустрічали колективи з інших областей, країн.

Для мене передфестивальний період вже восьмий рік проходить в хвилюваннях, спілкуваннях, роздумах типу: варто чи ні? Як зробити краще? Де знайти кошти? Кого запросити? і т.д… 7 грудня, коли до дати проведення Фестивалю Маланок залишилось 38 днів, з яких третя частина – святкові, я не маю відповідей на ці запитання. Мені хотілося в цьому році дещо змінити формат фестивалю, додавши елементи душевності, тепла, відчуття сімейного свята. Але…

Фестиваль Маланок, який гуртує близько 40 тисяч осіб в центрі міста, з великогабаритною технікою і всіма з цього випливаючими складнощами, вимагає задіяння місцевої влади до підготовки та проведення. На даний момент конкретні організаційні кроки міською владою не здійснюються, а мої звернення ігноруються. Тож з огляду на ситуацію в країні, ігнорування влади, я не проводитиму Фестиваль Маланок в 2019 році. Вважаю, що цей час можна з користю використати для підготовки до Фестивалю 2020 року. І закликаю до цього всіх причетних. Якщо матиму натхнення, то 15 січня 2019 року проведу дотичні до Фестивалю Маланок цікаві події.» – повідомила Оксана Лелюк.

Поділитись