головне меню

В Чернівцях два дні проходитиме антитерористичне навчання

В Чернівцях два дні проходитиме антитерористичне навчання

УСБУ у Чернівецькій області повідомляє про те, що протягом двох днів, 26 та 27 червня, в Чернівцях проходитиме антитерористичне навчання, під час якого будуть проводити навчати шукати та знешкоджувати умовні диверсійно-терористичні групи.

«Тренування, що відбуваються в умовах максимально наближених до реальних, організовує Антитерористичний центр СБ України за участі поліції, Нацгвардії, ДСНС, прикордонників, підрозділів ЗСУ, органів державної влади та інших суб’єктів боротьби з тероризмом.

У зв’язку з цим правоохоронці посилять патрулювання вулиць Чернівців, можуть тимчасово обмежувати рух транспорту та перевіряти документи, що засвідчують особу.

Служба безпеки України закликає мешканців обласного центру з розумінням поставитися до певних незручностей, зберігати спокій, дотримуватися правил особистої безпеки та мати при собі документи, що засвідчують особу.

Прикмети учасників умовної диверсійно-терористичної групи: 4-5 осіб чоловічої статі, слов’янської зовнішності, спортивної статури, зріст 170-180 см, вік членів групи 27-33 роки», – повідомляє УСБУ у Чернівецькій області.

Поділитись