головне меню

В чернівецькому аеропорту хочуть облаштувати багажне відділення

В чернівецькому аеропорті хочуть облаштувати багажне відділення З відкриттям нових авіарейсів керівництво аеропорту задумалось про облаштування багажного відділення для покращення умов для пасажирів. На сьогоднішній день багажного відділення взалаглі немає, тому людям доводиться отримувати свій багаж на вулиці. Таку інформацію надав начальник чернівецького аеропорту Борис Морський. «Був один рейс ми з ним нормально справлялися. Зараз піде другий та третій рейси. Маємо серйозну проблему з приміщеннями. У нас є термінал на виліт, але немає терміналу на приліт. А зараз є вимоги, що потоки на приліт і на виліт мають бути розділені. Ми пасажирів, які прилітають, не можемо запустити через центральний вхід, бо у нас немає такої можливості. Уже потрібно думати про те, що взимку такі речі будуть неприємними. Тому маємо піднімати питання про реконструкцію аеровокзалу. Пасажири, які прилітають, змушені отримати багаж на вулиці через ворота. Ми свої силами створюємо багажне віділення. Це зробили за рахунок приміщення, де колись був магазин Duty Free», - повідомив Борис Морський.

З відкриттям нових авіарейсів керівництво аеропорту задумалось про облаштування багажного відділення для покращення умов для пасажирів. На сьогоднішній день багажного відділення взалаглі немає, тому людям доводиться отримувати свій багаж на вулиці.

Таку інформацію надав начальник чернівецького аеропорту Борис Морський.

«Був один рейс ми з ним нормально справлялися. Зараз піде другий та третій рейси. Маємо серйозну проблему з приміщеннями. У нас є термінал на виліт, але немає терміналу на приліт. А зараз є вимоги, що потоки на приліт і на виліт мають бути розділені. Ми пасажирів, які прилітають, не можемо запустити через центральний вхід, бо у нас немає такої можливості. Уже потрібно думати про те, що взимку такі речі будуть неприємними. Тому маємо піднімати питання про реконструкцію аеровокзалу. Пасажири, які прилітають, змушені отримати багаж на вулиці через ворота. Ми свої силами створюємо багажне віділення. Це зробили за рахунок приміщення, де колись був магазин Duty Free», – повідомив Борис Морський.

Поділитись