головне меню

В 2017 році на будівництво, реконструкцію і модернізацію витратять більше 26 мільйонів гривень

дороги, ремонт, Чернівці

Більше 26 мільйонів гривень в 2017 році буде витрачено на об’єкти комунального господарства. Титульний список вже затвердив виконавчий комітет Чернівецької міськради.

Отже, за 2,5 мільйона гривень першочергово капітально відремонтують дорожнє покриття вулиці О. Щербанюка від вул. Небесної Сотні до вул. М. Кутузова, більше 400 тисяч гривень піде на інвестиційний проект «Вуличне освітлення м. Чернівці», більше одного мільйона гривень виділили для реконструкції водопонижуючих свердловин для водовідвідної галереї на вул. Ю. Гагаріна – П. Нахімова.

А також в список потрапив «Бюджет ініціатив чернівчан (бюджету участі)» на який виділять більше 1,5 мільйона гривень. Відповідно будуть реалізовані такі пропозиції чернівчан: капітально відремонтують сквер на вулиці Вересневій, прибудинкову територію на вул. Руській, 251, «Алею Небайдужості», а також відремонтують сходи та доріжки до зупинки маршрутки на вул. Козятинській.

До того ж, витратять більше одного мільйона для того, щоб реконструювати системи диспетчеризації ліфтів в м. Чернівці з підключенням до системи «ОДС Промінь» у житлових будинках.

Крім цього, більше 210 тисяч гривень буде потрачено, щоб встановити теплові лічильники в житлових будинках комунальної власності та ОСББ, ЖБК, ЖБТ.

Також буде використано більше 3,5 мільйонів гривень кредитних коштів, які надала міжнародна фінансова організація «Північна екологічна фінансова корпорація» (NEFKO), щоб капітально відремонтувати вуличне освітлення на вулицях Головній, Героїв Майдану, Ю. Гагаріна, а також на проспекті Незалежності.

Поділитись