головне меню

Україна та Румунія вирішили побудувати швидкісну трасу, яка проходитиме через Чернівці

Україна та Румунія вирішили побудувати швидкісну трасу, яка проходитиме через Чернівці

Нещодавно представники України вирушили із робочим візитом до Румунії. Під час цієї зустрічі представники Львівської та Чернівецької обласної ради домовились із владою Сучавського повіту Румунії в найближчий час розпочати будівництво швидкісної дороги, яка пройде через Східні Карпати.

«Ми використовуємо всі можливості, задіємо всі можливі фінансові інструменти. Будемо звертатися до європейських фінансових інститутів для отримання коштів», – розповів глава повітової ради міста Сучава Георге Флутур.

Завдяки цьому автобану, який буде проходити через Східні Карпати, будуть з’єднані міста Львів-Чернівці-Сірет-Сучава-Пашкани-Бакеу-Фокшань-Бухарест. У відповідності до повідомлення румунської сторони представники обох країн вже мають попередні домовленості і тому в найближчий час над цим проектом розпочнуть працювати робочі групи.

До того ж, Георге Флутур припускає, що досить реально, що цей проект профінансують Ліхтенштейн і Норвегія. Крім цього, планується використовувати гроші, які передбачаються в рамках програми транскордонного співробітництва між Україною та Румунією. Ця програма діятиме до 2020 року.

Поділитись