головне меню

У зоні антитерористичної операції загинув викладач ЧНУ

У зоні антитерористичної операції загинув викладач ЧНУ

Кандидат наук, колишній викладач Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Леонід Валентинович  Дергач віддав життя, захищаючи кордон України. Сьогодні, у перший день лютого, він загинув недалеко Авдіївки Донецької області. Сумну звістку повідомляє прес служба Чернівецької обласної державної адміністрації.

Викладач юридичного факультету ЧНУ залишив кафедру правосуддя під час  четвертої хвилі мобілізації. Відслуживши рік в епіцентрі трагічних подій на Сході, він не міг покинути своїх побратимів і залишився захищати Кордон України від нападів агресора на контрактній основі.  У складі 72-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України він продовжував військову службу із позивним «Академік».

Леонід Дергач родом із села Зарожани Хотинського району. Під час служби він здобув звання молодшого лейтенанта, а потім – офіцера. Викладацький хист Леоніда Валентиновича не покинув його і на війні. Тільки от студенти навчались не за партами, а в окопах. Він впродовж всієї контрактної служби в околицях Горлівки навчав молодших за званням і роками солдатів усім премудростям воєнного мистецтва.   У зоні антитерористичної операції загинув викладач ЧНУ

Як повідомляє Чернівецький міський військовий комісаріат, зараз ведуться переговори про перевезення тіла загиблого бійця до Дніпра.

Свої співчуття сім`ї, всім рідним і близьким Леоніда Валентиновича висловив в.о. голови Чернівецької обласної держадміністрації – Олег Стецевич, а також весь Юридичний факультет ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Вічна Слава герою! Його смерть – велика втрата для Буковини та всього Українського народу.

Поділитись