головне меню

У школі на Вижниччині відкрили добудований басейн

У школі на Вижниччині відкрили добудований басейн

Сьогодні, у вівторок 27 грудня, у Мигівському НВК, що знаходиться у Вижницькому районі урочисто відкрили добудований басейн. На відкритті був присутній голова ОДА Олександр Фищук.

Будувати басейн почали ще кілька років назад. Проте закінчити будівництво вдалося лише після того, як було виділено трохи більше півтора мільйона гривень. У навчальному закладі створили усі умови для навчання плавання — облаштували роздягальні, душові і т.д.

“Часто ми говоримо, що діти – це наше майбутнє, від них залежить якою буде наша держава. Сьогодні, перебуваючи тут, ми бачимо, що слова мають під собою реальні справи. Я сподіваюся, що цей басейн сприятиме зміцненню здоров’я юних мигівчан, розширить можливості для проведення спортивно-масової, гурткової та позакласної роботи з фізичної культури серед учнів”, – сказав під час свого виступу голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук.

Варто вказати, що за підсумками конкурсу в цьому році в Чернівецькій області створили три опорні заклади: Кельменецький ліцей, Мамалигівська ЗОШ та Мигівський НВК. Більше п’яти мільйонів гривень із державного бюджету виділили на розвиток цих закладів.

Поділитись