головне меню

У ОДА прокоментували ситуацію із перевізниками, які підвищили ціни на проїзд

У ОДА прокоментували ситуацію із перевізниками, які підвищили ціни на проїзд

Із початку цього року велика частина перевізників підняли ціни на проїзд. Особливо це відчули жителі Хотинського району, які часто їздять до Чернівців чи інших районних центрів.

Тим часом прес-служба Чернівецької ОДА, повідомляє про те, що немає впливу на перевізників.

“Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 240 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації були позбавлені повноважень щодо регулювання цін (тарифів) у галузі автомобільного транспорту”, – повідомляє прес-служба ОДА.

“З метою приведення у відповідність своїх нормативно-правових актів до вимог чинного законодавства обласна державна адміністрація прийняла розпорядження від 25.08.2015 № 568-р «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження обласної державної адміністрації від 05 березня 2015 р. № 93-р», зареєстроване у Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області 01.09.2015 за №16/2439, яким встановлювалися тарифи на перевезення пасажирів автобусам, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні. Отже, Кабінет Міністрів України скасував державне і муніципальне регулювання тарифів на пасажирські перевезення (крім залізничних) відповідно до вищевказаних нормативно-правових актів”, – зазначила обласна адміністрація.

Поділитись