головне меню

У наступному році Румунія розпочне будівництво швидкісної дороги, яка буде з’єднувати Порубне з Бухарестом

У наступному році Румунія розпочне будівництво швидкісної дороги, яка буде з’єднувати Порубне з Бухарестом

Сьогодні, 6 грудня, Liviu Rusu залишив повідомлення на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook про те, що у 2017 році почнеться будівництво швидкісної дороги:

«Як повідомило Міністерство транспорту Румунії, у 2017 році розпочнеться будівництво швидкісної дороги Пашкани-Сучава-Сірет, яка з’єднає КПП Сірет-Порубне з існуючими швидкісними дорогами до Бухаресту. Це буде нова 4-х полосна дорога довжиною101,5 км та загальною вартістю 486,99 мільйонів євро, яка буде побудована протягом трьох років. Дорога пройде по іншому маршруту, ніж існуюча Е-85, тобто це не модернізація існуючої дороги, а будівництво нової», – написав Liviu Rusu.У наступному році Румунія розпочне будівництво швидкісної дороги, яка буде з’єднувати Порубне з Бухарестом

Народний депутат України Григорій Тіміш також додав, що що готовий зареєструвати постанову в ВР щодо будівництва автобану через наші населені пункти, де дорожнє полотно у поганому стані. До того ж, голова Сучавської повітової ради Георге Флутур висунув пропозицію надіслати звернення із спільною заявою до урядів Румунії та України, щоб побудувати цю дорогу на Чернівці – Тернопіль – Львів і далі до польського кордону.

“Румунська сторона тягне полотно на північ від міста Сірет. Виграють села Біла Криниця, Ст. Вовчинець, Кам’янка, Сучевени, Карапчів, В. Просіка, Ч. Діброва, Михайлівка з виходом на об’їзну. Далі вихід з будівництвом на північ від Чернівців і будівництво об’їзної через Магалу, Рідківці, Топорівка з виходом на Хотинську об’їзну. Можливий ще варіант через Заставну на Заліщики” – зазначив Григорій Тіміш.

Поділитись