головне меню

У Чернівцях видали ID-картки чотирьом тисячам 16-річних буковинців

Біометричний паспорт

Станом на перше серпня 2016-го року міграційна служба в Чернівецькій області оформила 4304 ID-картки для неповнолітніх буковинців. Про це повідомив старший по відділу з питань громадянства, паспортизації та реєстрації управління Державної міграційної служби у Чернівецькій області Юрій Албулеса.
Уже з січня цього року в Україні оформлення паспортів громадянина України відбувалося у вигляді ID-карток. На сьогоднішній день такі паспорти видаються тільки неповнолітнім. Нещодавно президент України підписав закон, який передбачає заміну звичайних паспортів на біометричні у вигляді ID-карток.

Це свідчить про те, що з першого жовтня 2016-го року, ID-картки почнуть видавати всім громадянам, які досягли 14-річного віку. Особи, які оформлятимуть паспорт у віці 14-18 років, отримають документ зі строком дії на чотири роки. Після 18 років паспорт видаватимуть на 10 років.

Поки ціни на оформлення нових паспортів не розголошують. Відомо тільки те, що ціна залежатиме від трьох факторів: вартості бланка, послуг, держмита.

Поділитись