головне меню

У Чернівцях розпочались щосуботні танцювальні вечори

Кожної суботи у Центральному парку Чернівців будуть проводитись танцювальні вечори. Відтепер великі шанувальники танців зможуть відчути себе у ритмі музики – Чернівецька міська рада започаткувала безкоштовні дискотеки для естетів. Така традиція існує вже в багатьох міста України!

За сприяння Чернівецького міського голови Олексія Каспрука та підтримки управління культури Чернівецької міської ради громадські активісти Наталія Райлян та Максим Слободян спільно із клубом-студією соціальних латиноамериканських танців SALSA-МАНІЯ ініціюють з 13 серпня проведення систематичних танцювальних вечорів під відкритим небом. Про це повідомляє міська рада Чернівців.

Щосуботи о 20:30 в в Центральному парку ім. Т. Шевченка (майданчик біля фонтану) чернівчани та гості міста зможуть ознайомитись та спробувати себе у всесвітньо популярних танцювальних стилях – від запальної кубинської сальси, до чуттєвої бачати і пристрасної кізомби та ін.

Окрім того, кожної останньої суботи місяця проводитиметься безкоштовний танцювальний майстер-клас для всіх бажаючих, в тому ж місці о 15:00. Запрошуються всі, без вікових обмежень!

Поділитись