головне меню

Танцівники із Чернівців зайняли 6 призових місць в різних категоріях на чемпіонаті України з танців

Танцівники із Чернівців зайняли 6 призових місць в різних категоріях на чемпіонаті України з танців

В суботу, 11 лютого, в Києві пройшов Український танцювальний чемпіонат «The Challenge», на якому Чернівці представляв ансамбль сучасного танцю чернівецького міського палацу культури “Алегро”. Загалом чернівецькі спортсмени зайняли шість призових місць.

Зокрема, учні Світлани Марчак та Анни Марчак-Кіщенко вибороли золото в категорії Adults Big Group Rising Jazz Modern (композиція “Часовий механізм”) та срібло в категорії Adults Big Group Rising Contemporary (композиція “За метою”).Танцівники із Чернівців зайняли 6 призових місць в різних категоріях на чемпіонаті України з танців

Також першим місцем нагородили танцівниць Світлану Настасійчук та Єлену Гомон за номер «Світанок» в категорії Adults Duo-Trio Rising Contemporary.

Серед молодших учасників першість в категорії “Juniors Small Group Rising” отримав номер «Сестри», в категорії Juniors Big Group Rising Jazz Modern друге місце зайняв номер «Знаки зодіаку», а в категорії Juniors Big Group Rising Contemporary третє місце зайняла композиція «Шлях».

Крім цього, Наталія Ніколаєнко виборола 4 місце в категорії Juniors Solo Rising Contemporary, в якій змагались 18 інших танцівниць.

В чемпіонаті взяли участь близько тисячі танцівників із Києва, Харкова, Одеси, Вінниці, Запоріжжя, Львова, Івано-Франківська, Черкас та Чернівців.

Танцівники із Чернівців зайняли 6 призових місць в різних категоріях на чемпіонаті України з танціві

Поділитись