головне меню

Стали відомі імена переможців чемпіонату світу з мотокросу, які проходили в Чернівцях

Стали відомі імена переможців чемпіонату світу з мотокросу, які проходили в Чернівцях

На цих вихідних, 5 та 6 травня, в Чернівцях на міжнародній трасі «Суперкрос» пройшли змагання з технічних видів спорту світового рівня. На цих змаганнях гонщики представляли Австрію, Велику Британію, Голландію, Швейцарію, Швецію, Німеччину, Бельгію, Францію, Естонію, Люксембург, Данію, Фінляндію, Литву, Латвію, Чехію, Норвегію, Польщу, Молдову, Нову Зеландію та Україну.

Золото чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з колясками виборов здобув екіпаж Марвіна Ванлучен та Бена Ван Ден Богарт з Бельгії та Голландії, срібло – Коен Херманс та Ніколя Муссет з Голландії та Франції, а бронзу Стюарт Браун та Джо Міллард з Великої Британії.

В чемпіонаті Європи з мотокросу на квадроциклах золото виборов гонщик Кевін Саар з Естонії, срібло – Крістофер Твераен з Норвегії, бронзу – Гаррі Волкер з Великобританії.

Українському спортсмену Руслану Волобуєву вдалось зайняти 8 місце, а буковинському гонщику Ігору Фрунзе – 10 місце. Нагороджував переможців голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук. Таку інформацію повідомили в прес-службі Чернівецької ОДА.

Поділитись