SpiritIT.NET

головне меню

Чернівецький “Епіцентр” поступився івано-франківському

Чернівецький "Епіцентр" поступився івано-франківському

Вчора, 9 грудня, команда з Чернівців “Епіцентр” у матчі у ФОКу “Олімпія” у п’ятому турі першої ліги України програла команді з Івано-Франківська “Епіцентр” з рахунком 4:5.

Перший тайм розпочався із двох швидких голів у воротах господарів. Проте, доклавши зусиль, чернівчани закінчили тайм з нічийним рахунком 2:2.

Після перерви чернівчани провели декілька вдалих атак та здавалось, що зможуть перемогти. На жаль, не всі моменти вдавалося реалізувати. На відміну від гостей, яким вдалося відірватись на 2 м’ячі. Чернівчани, до кінця матчу, так і не встигли знову зрівняти рахунок.

У чернівецький команді відзначилися Олексій Бакалярик (двічі), Василь Савчук і Андрій Беженар

На цей час наша команда немає залікових очок. У наступному турі вона грає на виїзді з “Епіцентром” (Київ). А у сьомому турі у суботу, 24 грудня, прийме”Делівері” (Одеса).