головне меню

Співачка з Чернівців TAYANNA не буде представляти Україну на Євробаченні-2018

Співачка з Чернівців TAYANNA не буде представляти Україну на Євробаченні-2018

Вчора, 24 лютого, відбувся фінал національного відбору на Євробачення-2018. В ньому взяла участь співачка з Чернівців TAYANNA. Під час проведення фіналу суддя Андрій Данилко запідозрив співачку у тому, що вона співає під фонограму.

За словами Андрія Данилко, йому по телефону запитували про те чому ТAYANNA співає під фонограму. Тому суддя попросив увімкнути музику, під яку співачка виконувала свою пісню. В цей момент TAYANNA почала співати бек-вокал, як під час виступу. В результаті Андрій Данилко переконався, що це були не правдиві звинувачення. Після цього суддя сказав «Друзі, цей момент закрив усім рота. Вона співала наживо. Все».

В результаті судді оцінили виступ TAYANNA на 6 балів, а глядачі – на 4. В результаті в співачки з Чернівців всього на один бал менше від MELOVINa: 5 та 6 балів. Тому саме він представить Україну на Євробаченні-2018.

«Ні одна поразка мене не покладе на коліна. Я падаю на них тільки від щастя сама. В моєму житті кожного дня з’яв   ляється те, про що я мріяла і мрію. Це магія… Я зрозуміла цінність людей, котрі вірять в мене і люблять мене. Я полюбила себе – ту, яку мене не знав ніхто, навіть я. Я знайшла свій шлях і він настільки різнобарвний і наповнений подіями, що я не помічаю темних плям на ньому, а бачу тільки світло, і це світло даруєте мені ви всі.» – написала TAYANNA в соціальній мережі Instagram.

Поділитись