головне меню

Шукав джерело для колодязя – знайшов смерть

На Буковині, під час копання колодязя, загинув чоловік

Останні новини Чернівців сповіщають сумну звістку – загинув молодий Буковинець, під час викопування колодязя. Сталася трагедія на Сторожинеччині у селі Снячів. О 16.00 до місцевої рятувальної служби надійшло повідомлення про те, що чоловіка завалило землею. Буковинця вдалось витягнути аж через три години від моменту завалу.

За словами свідків, двоє чоловіків копали криницю. Спершу завдяки екскаватору зробили максимально довгу яму, проте тієї довжини не вистачило, щоб вибрати породи. Для цього чоловік сам спустився донизу і намагався зробити це самостійно. Раптово почав обвалюватись ґрунт і всі оточуючи побігли на допомогу. Земляки почали його викопувати, але стався другий зсув, який накрив чоловіка із головою.

Працівники рятувальної служби зробили все можливе, щоб максимально швидко дістати потерпілого. Робили це поступово та обережно, щоб не спричинити ще один обвал. Коли тіло вдалось витягнути, ознак життя у чоловіка не було. Присутній лікар констатував біологічну смерть. У буковинця залишилось двоє дітей.

Поділитись