головне меню

Послуга повернення е-квитків через інтернет знову доступна

Послуга повернення е-квитків через інтернет знову доступна

Для українців знову стала доступна послуга повернення електронних квитків через інтернет, яку ПАТ «Укрзалізниця» призупинила на період новорічних свят. Таку інформацію повідомив в.о. правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов в соціальній мережі Facebook.

«Відновили послугу повернення електронних квитків через інтернет. Призупинка цієї функції – це був тимчасовий вимушений крок, яким ми захистили наших клієнтів від штучного дефіциту та спекуляцій з квитками у період новорічних та різдвяних свят.

Такі дії – це оперативні та точкові заходи реагування. Наша мета – зробити онлайн-сервіси функціональними, а подорожі – доступними та комфортними.

Для цього розширюємо можливості онлайн-системи продажу квитків, призначаємо нові та додаткові поїзди. Адже залізничний транспорт залишається найпопулярнішим в Україні.

Під час цьогорічних зимових свят (22.12.2017 – 11.01.2018) поїздами подорожувало 2,4 млн пасажирів, що більше аналогічного періоду минулого року на 96,2 тис. осіб.» – повідомив Євген Кравцов.

Поділитись