головне меню

Поліція затримала чоловіка, який продавав в сексуальне рабство дівчат з Чернівців

Поліція затримала чоловіка, який продавав в сексуальне рабство дівчат з Чернівців

Співробітникам відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Чернівецькій області вдалось встановити, що 28-річний уродженець Прикарпаття, який вже досить давно проживає в Італії, через різні соціальні мережі знаходив молодих дівчат із малозабезпечених сімей. Він пропонував їм високооплачувану роботу в Італії із хорошими умовами праці.

Вдаючись до послуг посередників, чоловік виготовляв жертвам документи, які потрібні для виїзду за кордон і навіть пересилав їм по 500 євро, щоб відкинути підозри. Коли дівчата опинялись в Італії, чоловік передавав їх третім особам для участі у порнобізнесі.

Правоохоронці встановили, що жертвами стали дівчата з Чернівецької, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Ще в серпні 2017 року організатора торгівлі людьми подали в міжнародний розшук. В лютому цього року буковинські поліцейські отримали інформацію, що злочинець перебуває в Італії у місті Казерта. Їм вдалось викрити злочинця, екстрадувати його з Євросоюзу, затримати та помістити до ізолятору тимчасового тримання. 24 липня працівники обласного відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми затримали злочинця в міжнародному аеропорту «Бориспіль» та доправили до Чернівців.

А також правоохоронці зупинили вивезення з України чотирьох дівчат та встановили інших жертв. Їм надали матеріальну та психологічну допомогу.

«Затриманому вже оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу», – повідомили у відділі комунікації поліції у Чернівецькій області.

Поліція затримала чоловіка, який продавав в сексуальне рабство дівчат з Чернівців

Поділитись