головне меню

Перед Ріо-2016 у Чернівцях вручили «олімпійську підтримку»

????????????????????????????????????

Перед офіційним відкриттям ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, що у Бразилії мер Чернівців дав «олімпійських брифінг» разом з «головним олімпійцем» краю, спортсменами і тренерами. Брифінг провела Ірина Вишневська. На Олімпійських іграх 2016 будуть представлені троє чернівецьких спортсменів, на яких Чернівецький мер покладає велику надію!

Також мер подякував і тим спортсменам, які ,на жаль, не дотягнули до олімпійської і параолімпійської збірних 2016. І виділив їм фінансову допомогу в розмірі 20 тис. грн. (Еміль Ібрагімов – легка атлетика, рекордсмен України в естафеті 4х100 м, Микола Лабовський – легка атлетика, учасник Олімпіади-2012, Віктор Карп – настільний теніс, кандидат до паралімпійської збірної), а також представникам олімпійців (Лідія Січенікова – стрільба з лука, Наталія Лупу, Руслана Цихоцька – легка атлетика). Замість Лідії нагороду отримав її наставник Олег Осипенко, за легкоатлеток – зірковий бігу і голова обласного відділення НОК України Іван Гешко.

Іван Гешко зазначив, що наша підтримка дуже важлива для олімпійців, і запросив всіх бажаючих на підняття олімпійського прапору на честь відкриття Олімпіади у Ріо-де-Жанейро. Це все відбудеться на Соборній площі о 17:00 год.

Поділитись