головне меню

П’яного поліцейського, який спричинив ДТП можуть частково притягнути до відповідальності

П’яного поліцейського, який спричинив ДТП можуть частково притягнути до відповідальності

Нагадаємо, що у п’ятницю, 11 листопада троє поліцейських напідпитку спричинили ДТП поблизу Хотина. Якби не водій іншого авто, якому вдалося мінімізувати травми, все би закінчилось по іншому. Як ми уже повідомляли, поліцейських було звільнено тими ж вихідними. Проте не всіх, а тільки пасажирів. По водію-поліцейському, який зараз перебуває на лікуванні, проводять службові розслідування, а також і по їх керівниках. Саме це повідомив на брифінгу начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Чернівецькій області Геннадій Федорюк.

Проте чи такі ж дії були би Хотинського райвідділу, як би потерпілі не звернулись до преси?

До всього, Нацполіція повністю переклала усі зобов’язання відшкодувати збитки і потерпілим, і господарю авто, в якому вони вчинили ДТП на свого співробітника, якого ще не звільнили. За їх словами, не зважаючи на те, що поліцейські були у формі, вони були не при виконанні службових обов’язків.

А так як обидва авто серйозно пошкодженні, їх ремонт обійдеться йому в дуже кругленьку суму. А також ймовірно після того, як розслідування проведе прокуратура, поліцейського вдасться притягнути відповідальності.

Поділитись