головне меню

Новини Чернівців : на похорони двірника, якого збила машина, ніхто з міської ради не прийшов

Новини Чернівців : на похорони двірника, якого збила машина, ніхто з міської ради не прийшов

У Чернівцях нещодавно поховали двірника, якого 29 вересня вранці збила автівка, коли він підмітав вулицю, повідомляють новини Чернівців.

Чоловік жив з дружиною і трьома дітками у дуже важких умовах. На похорон ніхто з міської ради не прийшов, всі святкували День міста. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила чернівчанка, письменниця Оксана Драчковська.

“Чи знаєте ви, що сьогодні, в день міста, у Чернівцях поховали реального двірника, який загинув на своєму робочому місці? Загинув, підмітаючи вулицю. Ні, не букетом троянд, звичайною мітлою. А його «не побачив» водій мерседеса. То був ранок, ще не зовсім розвиднілося… Зауважте: той двірник вийшов прибирати місто вдосвіта, о пів на сьому, щоб не заважати потім перехожим, щоб люди йшли на роботу, а діти до школи чистими тротуарами…

Він робив роботу, за яку ніхто не хотів братися, бо платять за неї… Та практично не платять. Але ця робота стократ важливіша для нас із вами, ніж тяжкі сесійні труди всього депутатського корпусу разом узятого. Він мешкав у жалюгідних умовах разом із дружиною і трьома дітьми. І хочу вам сказати, що його дільниця тепер довго буде неприбраною, бо не так просто знайти двірника”.

Жінкка знала багато інформації про Михайла Довганя (так звали загиблого, бо він був близьким родичем її чоловіка. І не знала би, що на його похорон ніхто з міської ради не прийшов, – ідеться у дописі.

Першоджерело: promin.cv.

Поділитись