головне меню

Найдивовижніші фігури з конструктора LEGO

лего

Маючи хорошу фантазію, з усім відомого конструктора LEGO можна створювати дивовижні речі. Враховуючи, скільки оригінальних ідей було втілено за допомогою най популярнішого конструктора у світі, не дивно, якщо незабаром хтось збере повноцінний літак за допомогою нехитрих деталей. Якщо конструктор LEGO лежить без діла, з його допомогою можна створити багато корисних й неймовірно дивовижних предметів.

Найвища вежа з LEGO. Перша така вежа була побудована у Великобританії (Лондон). Через деякий час цією ідеєю захопилися такі міста як Торонто, Москва і Мюнхен. Зараз є новий рекорд – 32-метрова вежа з кубиків LEGO. Світовий рекорд встановила Бразилія. У ході будівництва знадобилося більше 5 млн. деталей і чотири дні роботи. Основна маса учасників проекту – діти. Для зведення вежі був задіяний баштовий кран і кілька тисяч людей.

24

Модель Формула-1. Трохи більше шести місяців знадобилося для того, щоб скласти точну копію моделі Ferrari F1 Italia. Модель має ідентичні характеристики реального автомобіля. Все зроблено настільки точно, що навіть дифузор і крило нічим не відрізняються від оригіналу. Цікаво, що на створення формульного боліда йде така ж кількість часу.

32

Будинок. Всі, хто хоч раз щось будує з деталей конструктора, замислювався над тим, щоб створити річ, корисну в побуті. Практична реалізація такої задумки прийшла в голову британському телеведучому Джеймсу Мей. Він вирішив побудувати повноцінний будинок з частин LEGO. Це не просто модель будинку, це повноцінний житловий будинок, в якому навіть усередині все виконано за допомогою конструктора (меблі, сантехіка, продукти). Джеймс Мей – перша людина, яка втілила у реальність свою дитячу мрію і збудував будинок реальних розмірів.

42

Місто з LEGO. На честь святкування 50-річчя конструктора датська компанія відкрила семінар, в рамках якого була зведена копія міста Токіо. В ході семінару було створено макет міста. Для конструювання було задіяно близько 5000 дітей. Знадобилося майже 2 млн. деталей. На створення міста було витрачено 2 місяці.

51

Працюючий двигун. Ніхто не міг подумати, що за допомогою конструктора коли-небудь буде створений працюючий восьмициліндровий двигун. Але це сталося! Двигун дійсно в робочому стані, оснащений коробкою передач. Для створення знадобилося близько 5 місяців.

61

3D принтер з LEGO. Метью Крюгер, студент, задався питанням створення 3D принтера з наявних під рукою матеріалів. Сама технологія принтера дозволяє створювати тривимірні деталі. Модель отримала назву LEGObot. Тепер конструктор LEGO ще й друкує.

71

Колізей. Повноцінну копію римського Колізею побудував Райан МакНот. До речі, він має сертифікат легобудівника. Всі деталі ретельно опрацьовані. Знадобилося 200 тис. деталей. Це найскладніша робота в технологічному плані, яку доводилося коли-небудь виконувати будівельнику. На сьогоднішній день це єдина точна копія Колізею з LEGO. Модель Колізею виставлена в Мельбурні.

81

Карта Європи. Група ентузіастів вирішила створити точну карту Європи з основними пам’ятками. Зібравшись в одні з вихідних, п’ять студентів почали проектувати першу в світі карту з LEGO. Вони в точності створили карту, на якій можна побачити основні культурні та історичні пам’ятки Європи. Студенти були зайняті створенням майже півроку. Вони використали 55000 деталей конструктора. На карті можна побачити Ейфелеву вежу, Единбурзький палац і багато іншого.

91

Поділитись