головне меню

На скільки збільшили стипендії у цьому році?

На скільки збільшили стипендії у цьому році?

Про те, що у цьому році стипендії зростуть почали говорити ще у кінці минулого літа. Проте їх точний розмір був невідомим.

Нещодавно Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації опублікував інформацію про те, який розмір буде у звичайних стипендій та за якими критеріями будуть нараховувати академічні стипендії.

За словами юриста Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віолети Тирончук, у студентів, які навчаються у ПТУ стипендія складатиме 415 гривень, для студентів ВНЗ І-ІІ р. а. мінімальну стипендію встановили на рівні 830 гривень, а підвищену— 1056 гривень, а для ВНЗ ІІІ – ІV р. а. мінімальну стипендію — 1100 гривень, а підвищену — 1400.

До того ж, у обладміністрації розповіли, що на стипендію буде впливати наскільки соціально активний студент.

Тим часом, академічну стипендію будуть нараховувати враховуючи рейтинг студента. Рейтинг складатимуть за такими критеріями: середній бал, чи є студент учасником конкурсів, змагань та чи студент займається громадською діяльністю.

Також будуть соціальні стипендії, які розраховані для дітей-сиріт, дітей-чорнобильців, дітей, які позбавлені батьківського піклування та для осіб, у кого хтось із батьків загинув у зоні АТО.

Поділитись