головне меню

На Прикарпатті отруїлась родина з Буковини

На Прикарпатті отруїлась родина з Буковини

В Івано-Франківській області отруїлось п’ятеро буковинців. Приблизно об 23 годині 24 вересня їх із симптомами загальна слабкість, блювота, біль в животі, діарея, підвищення температури тіла до 38-39 градусів доправили до інфекційного відділення Верховинської ЦРЛ. А також із такими ж симптомами до лікарні потрапила місцева мешканка.

В результаті епідобстеження з’ясовано, що 5 хворих, серед яких 1 дитина, приїхали на Прикарпаття 20 вересня. Вони поселились та харчувались в приватному будинку в смт Верховина. За день до цього, 23 вересня, буковинці вживали їжу в будинку та повечеряли в кафе «Карпати». Туристи з’їли картоплю по-селянськи, деруни, вареники, картоплю-фрі, відбивну.

Пізно ввечері в неділю їм почало ставати погано, а в понеділок їх забрали до лікарні. Вже ініційовано перевірку будинку та кафе, проводиться бактеріологічні дослідження проб харчових продуктів, змивів, води. Хворі перебувають в середньому та легкому ступеню важкості. Ситуацію контролює Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Поділитись