головне меню

На Героїв Майдану перенесли зупинку громадського транспорту до «Юності Буковини»

На Герої Майдану перенесли зупинку громадського транспорту до «Юності Буковини»

Від тепер в Чернівцях на вулиці Героїв Майдану біля «Юності Буковини» в спеціальній «кишені» будуть зупинятись маршрутки та не утворювати при цьому заторів. Там все таки облаштували зупинку замість парковки, за ініціативою депутата міської ради Віталія Гавриша.

Проте поки зупинятись будуть там тільки маршрутки, тому що з ЧТУ ще не узгодили відповідні погодження. А з часом там з’явиться і павільйон очікування. Таку інформацію повідомив Віталій Гавриш в соціальній мережі Facebook.

«Департамент житлово-комунального господарства більше як 5 місяців виконував моє депутатське звернення проголосоване рішенням ради №563 від 22.12.2016р.

Суть звернення полягала в упорядкуванні зупинки маршрутних транспортних засобів навпроти Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» в заїзну кишеню. Адже раніше маршрутки зупинялись трохи вище на проїзній частині, звужуючи дорогу, що в свою чергу спричиняло затори та ризики ДТП.

Залишилось ще трішки, а саме перенести знаки та облаштувати місця для очікування транспорту. В перспективі там зможуть зупинятися також тролейбуси, адже місця тепер достатньо.

Для тих хто хоче припаркувати своє авто, повідомляю, що поруч, на території ЦНАПу діє безкоштовна паркова», – йдеться в дописі.

Поділитись