головне меню

На фестиваль Meridian Czernowitz виділять 300 тисяч гривень з міського бюджету

проведення поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ

3 вересня на черговій сесії депутати міської ради вирішили виділити 300 тисяч гривень на проведення поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ. Саме таку суму попросив директор фестивалю Святослав Померанцев.

Зокрема, підтверджуючих документів щодо потреб на витрату коштів дирекція фестивалю надала на 170 тисяч гривень. Тож щодо виділення цієї частини суми заперечень не було. А от щодо решти 130 тисяч гривень, – домовилися, що їх також виділять, проте після фестивалю керівництво фестивалю має надати підтверджуючі документи про витрачені кошти.

-Фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ буде проходити вже восьмий раз, – розповідає Святослав Померанцев. За сім фестивальних років ми зверталися тричі за бюджетними міськими коштами. Це вже вчетверте. Адже наш фестиваль – це не тільки культурно-освітній захід, а це ще й дуже потужний інструмент піару міста. Від нас також залежить кулькість туристів та інвестиції. Наразі у нас дійсно проблеми, тому я звернувся за допомогю. 300 тисяч гривень із загальним бюджетом фестивалю півтора мільйона гривень.

Поділитись