головне меню

На Буковині затримали крадіїв, які пошкодили електроопори

На Буковині затримали крадіїв, які пошкодили електроопори

Нещодавно на Буковині в Сокирянському районі невідомі особи пошкодили опори ліній електропередач, щоб отримати наживу. Злочинці зрізати декілька металевих частин, які утримували опори. Через це електроопори могли впасти і залишити без електроенергії багато місцевих будинків та завдати шкоду випадковим перехожим. Таку інформацію повідомили в прес-службі ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго».

Буковинським правоохоронцям вдалось за кілька днів знайти та затримали злочинців, а також вилучити вкрадене майно. Тепер вони будуть нести матеріальну та кримінальну відповідальність.

«Завдаючи шкоду електрообладнанню, зловмисники ставлять під загрозу не лише надійність електропостачання, а й наражають на небезпеку і своє життя і життя інших людей. Такі дії завдають значно більших збитків, ніж очікувана вигода від крадіжки. Адже ремонт та відновлення пошкодженого електрообладнання забирає чимало часу та ресурсів, відволікаючи бригади електромонтерів від планових робіт з капітального ремонту електромереж, –пояснює Іван Рибак, начальник Сокирянського РЕМ. – Зверніть увагу, що закон передбачає суворе покарання за крадіжку, умисне знищення чи пошкодження електрообладнання, яке може призвести до порушення роботи цих об’єктів або несе загрозу життю людей.»

Поділитись