головне меню

На Буковині запрацював перший інклюзивно-ресурсний центр

На Буковині запрацював перший інклюзивно-ресурсний центр

Нещодавно на Буковині в місті Сокиряни в районному центрі ранньої реабілітації дітей-інвалідів почав працювати перший інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ). Для роботи із дітьми виділили 2 кімнати, в яких облаштували місця для логопеда, дефектолога та психолога.

В цьому центрі обслуговуватимуть 4971 дитину, а саме: учнів, які навчаються у 19 закладів загальної середньої освіти та виховуються у 6 закладах дошкільної освіти, а також діти раннього віку, які не відвідують дошкільні заклади.

«За кошти державної субвенції (200 тис.) закуплено:

  1. Меблі на суму 16.000 грн.;
  2. Ноутбуки, планшети, проектор, принтер, сканер, ламінатор – на суму 134.700 грн.;
  3. Комп’ютерний комплекс для індивідуальних та колективних форм навчально-корекційної та реабілітаційної роботи «Живий звук» на 51.200 грн.

Для навчання діток закуплено також розвивальні ігри, посібники для розвитку логічного мислення, уваги, дрібної моторики, вивчення кольору, форми, розміру, дидактичні ігри, методичні посібники, м’які іграшки за кошти місцевого бюджету та зроблено косметичний ремонт кабінетів (52.300 грн).

Щоб забезпечити руховий режим та задовольнити фізіологічну потребу дитини в русі, підтримувати її працездатність, змонтовано шведську стінку, гірку та замовлено сенсорну доріжку (за спонсорські кошти). Також для дітей облаштовано кімнату соціально-побутового орієнтування, вбиральні, та територію.» – повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

На Буковині запрацював перший інклюзивно-ресурсний центр

Поділитись