головне меню

На Буковині вогонь знищив автівку

IMG_20190108_111309

Вчора ввечері, 8 січня, на Буковині в Кіцмані на вулиці Озерній в моторному відсіку автомобіля “Мерседес Віто” сталось коротке замикання, яке викликало пожежу в гаражі, де автівка перебувала. Вогонь перекинувся на речі, а потім на господарську будівлю, яка була поруч. Через сіно, яке збереглося на даху, вогонь швидко поширився та ускладнив гасіння.

На місці події працювали 2 автомобіля рятувальників. Пожежники погасили вогонь до того, як він поширився на житловий будинок та літню кухню, а також врятували автомобіль “Мерседес Спринтер”, який також знаходився в гаражі. В результаті пожежі знищено автомобіль “Мерседес Віто”, речі, дерев’яне перекриття, 180 квадратних метрів шиферної покрівлі та 3 тонни сіна. Таку інформацію повідомили в прес-службі Управління ДСНС в Чернівецькій області.

Також пожежа виникла в смт Глибока в господарській будівлі з прибудовою через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Від гарячого попелу загорілись речі, дрова та солома.

Рятувальники ліквідували пожежу на площі 80 квадратних метрів та врятували від вогню житловий будинок, автомобіль та трактор. В результаті пожежі знищено частково перекриття та покриття господарської будівлі.

IMG_20190108_105827

20190108_205156

Поділитись