головне меню

На Буковині вкрали декоративну конструкцію

На Буковині вкрали декоративну конструкцію Цього тижня на Буковині в селі Глибока на Центральній площі встановили декоративні конструкції. Проте вночі 15 квітня близько першої ночі одна із конструкцій зникла. На щастя, на площі встановлені камери спостереження, які зафіксували припарковане авто “RANGE ROVER”. Тому поліцейським вдалось протягом ж першої доби вирахувати крадіїв, якими виявились три мешканця села Сучевени Глибоцького району, яким було від 18 до 20 років. В будинку одного із злочинців і була знайдена декоративна конструкція. І невдовзі її повернули на площу.

Цього тижня на Буковині в селі Глибока на Центральній площі встановили декоративні конструкції. Проте вночі 15 квітня близько першої ночі одна із конструкцій зникла. На щастя, на площі встановлені камери спостереження, які зафіксували припарковане авто “RANGE ROVER”.

Тому поліцейським вдалось протягом ж першої доби вирахувати крадіїв, якими виявились три мешканця села Сучевени Глибоцького району, яким було від 18 до 20 років. В будинку одного із злочинців і була знайдена декоративна конструкція. І невдовзі її повернули на площу.

Поділитись