головне меню

На Буковині виготовляють безпілотники

квадрокоптер

Після демобілізації чернівчанин Валерій Либюк разом з іншими військовослужбовцями з різних областей України займається виготовленням безпілотних апаратів.
«Ми усвідомлюємо  наскільки ці апарати рятують людське життя. Такі винаходи зможуть здійснити повітряну розвідку, що дасть можливість побачити кількість військової техніки, зброї на території окупованих населених пунктів. Також, квадрокоптери спроможні доставляти гуманітарні грузи, необхідні медикаменти до 2,5 кг», – повідомляє Валерій Либюк.
Звичайно, щоб змайструвати безпілотний прилад потрібна велика сума коштів, адже потрібну техніку волонтери замовляють з Німеччини та інших країн. До того, вони самостійно знаходять гроші на ці потреби.

28 липня волонтери в приміщенні Чернівецької облради презентували свої винаходи депутатам, щоб вони побачили, що необхідно на передову для збереження життя українських воїнів.

«Зараз йде не АТО, а реальна війна, тому я вважаю, що наші політики усвідомлюють це. Там гинуть хлопці, а такі апарати можуть їх вберегти», – додав Валерій Либюк.
За словами заступника голови облради Віталій Мельничук, на жаль, у Міністерстві оборони України вирішили купувати такі літальні прилади за значно вищу ціну за кордоном. «Вважаю, що є потреба підготувати програму, звернутися до керівництва держави, щоб ті люди, які професійно цим займаються мали змогу допомагати нашим військовим, а держава відповідно підтримувала такі організації», – заявив посадовець.

Поділитись