головне меню

На Буковині вантажівка опинилась під асфальтом

На Буковині вантажівка опинилась під асфальтом

Вчора, 30 вересня, на Буковині в Заставні вантажний автомобіль рухаючись по вулиці Незалежності частково опинилась під асфальтом. За словами водія, він їхав в чернівецькому напрямку. У вантажівці було не більше 2,5 тон зерна. Коли він піднімався по вулиці Незалежності, то помітив, що одне із передніх коліс помалу починає провалюватись під асфальт. Тоді водій вирішив збільшити швидкість руху, щоб оминути небезпечну ділянку. Проте він цього не встиг зробити, оскільки під асфальтом опинились тепер вже задня ліва пара коліс.

Водій разом із напарником більше двох годин витягували вантажівку. А коли вони зателефонували до ДСНС, їм сказали, що їхня служба не займається витягуванням автомобілів. Свідки також стверджують, що до них приїхав мер Заставни, проте сказав, що не може ніяк допомогти та порадив звернутись до осіб, які відповідають за ями. Після цього поїхав по своїм справам.

В комунальному господарстві Заставни повідомили, що за день до інциденту їхні працівники ремонтували ту ділянку. Завершивши роботи вони насипали в дірку гравій та утрамбували вибоїну. За їхніми словами порожнина виникла за ніч через підземні води, які вимили породу та викликали обвал ґрунту. Вантажівку все таки витягнули трактором УЖКГ.

На Буковині вантажівка опинилась під асфальтом

На Буковині вантажівка опинилась під асфальтом

Поділитись