головне меню

На Буковині в пожежі загинув літній чоловік та ще двоє дітей в лікарні

FB_IMG_1547203053580

Вчора ввечері, 10 січня, жителі села Рукшин Хотинського району повідомили рятувальникам, що в одному із житлових будинків, де мешкає сам чоловік 1927 року народження, сталась пожежа. Пожежники в першу чергу в захисних апаратах почали шукати чоловіка.

Господаря знайшли в кімнаті на печі, проте вже без ознак життя. У відповідності до попередніх висновків фахівців, скоріше за все господар не прикрив дверцята річки та ліг спати. В цей час жаринка випала з печі та спричинила пожежу. Рятувальники ліквідували загоряння на площі 20 квадратних метрів. Точну причину смерті чоловіка встановить судово-медична експертиза. Таку інформацію повідомили в прес-службі Управління ДСНС в Чернівецькій області.

А такою на Буковині з села Розтоки Путильського району до реанімаційноно відділення районної лікарні потрапили двоє дітей 2010 та 2011 року народження з діагнозом отруєння чадним газом. Їх відразу помістили до відділення інтенсивної терапії, де їхній стан стабілізували. Після цього їх перевели до дитячого відділення. За попередньою інформацією, діти отруїлися через несправність пічного опалення. Цю інформацію повідомили ІА “АСС” в районній лікарні.

Поділитись