головне меню

На Буковині протягом вихідних втопилось 2 людей

На Буковині протягом вихідних втопилось 2 людей

В прес-службі Управління ДСНС України у Чернівецькій області повідомляють про те, що протягом минулих вихідних на Буковині у водоймах трапились два нещасних випадки.

Перший випадок трапивсь в суботу, 29 липня, в селі Вороновиця Кельменецького району. Того дня на березі Дніпра відпочивали декілька молодих людей. Один із них, мешканець села Великий Кучурів Сторожинецького району, який народився в 1991 році, вирішив поплавати. Він пірнув у воду і вже не виринув. Його друзі помітили це та кинулись рятувати чоловіка. Проте, на жаль, вже було пізно. Інші відпочивальники витягнули його тіло на берег.

Друга трагедія сталась в неділю, 30 липня, в селі Бурдей Кіцманського району. В той день група місцевих мешканців зібралась для відпочинку на Пруті. Для цього вони вирішили відправитись на інший бік річки вбрід. Останній чоловік в колоні, який народився в 1975 році, за припущенням, послизнувся та зник під водою. А так як він був останнім його товариші помітили зникнення чоловіка тільки коли вийшли на берег. Вони кинулись в річку, проте чоловік вже мертвим.

Остаточні причини смерті стануть відомі після проведення судово-медичної експертизи.

Поділитись