головне меню

На Буковині протягом вихідних на пожежах 1 людина загинула та 1 травмована

На Буковині протягом вихідних на пожежах 1 людина загинула та 1 травмована

Як повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області, на Буковині впродовж вихідних, 14 та 15 квітня, сталось 20 пожеж, в результаті яких 1 людина загинула та 1 травмована.

Вночі, 14 квітня, в селі Бабин Кельменецького району пожежа трапилася в житловому будинку, в якому не було людей. Вогонь помітив перехожий, який припустив, що в будинку знаходяться люди, тому вирішив надати допомогу. Проте, щойно зайшов до будинку, то отримав опіки обличчя та рук. Пожежу також помітили сусіди, які викликали рятувальників.

Пожежникам вдалось локалізувати пожежу, в тих масштабах, в яких застили. І вже трохи згодом повністю ліквідували вогонь. Перехожого чоловіка, 1994 р.н., відправили до Заставнівської центральної районної лікарні. Вогонь пошкодив покриття будинку, вікна, двері та речі домашнього вжитку. Вогонь виник через коротке замикання електромережі.

Вночі, 15 квітня, пожежа трапилась в літній кухні на хуторі Рудка Заставнівського району. Місцеві мешканці вранці виявили, що в літній кухні трапилась пожежа, яка на той момент вже самоліквідувалась. В середині будівлі перебував родич господарів, який загинув під час пожежі. Причини загибелі та пожежі поки встановлюються.

Поділитись