головне меню

Свіжі новини: На Буковині процвітає новий вид шахрайства

Dollar Bill in a Mousetrap

Нещодавно на Буковині почав стрімко розвиватися один з найрозповсюдженіших видів шахрайства , як надання безвідсоткових кредитів громадянам від підозрілих фірм, йдеться у свіжих новинах Чернівців.

Так звані кредитори не вимагають довідки про доходи та не дають гарантії повернення кредитних коштів. Здається ніби все зрозуміло й правильно, та ще ніодна особа, яка очікувала грошей у кредит – не отримала їх. Навпаки, більшість громадян позбавились своїх власних коштів у сумі від тисячі до двох тисяч гривень. У результаті шахраї збагачуються коштами чернівчан, залишаючи їх без кредиту та їх грошей.

Насправді їх схема дуже проста! Вони розраховують на юридичну некомпетентність людей та довіру до них. Особа спочатку сплачує, у залежності від фірми, чи то консультативні послуги кредиторів, чи платіж для вступу до деякого фонду учасників кредитної програми. Людина, яка звертається у таку фірму  підписує договір,  який тпродуманий таким чином, щоб в подальшому не можна було звернутись до правоохоронних органів! Тобто людина вже потрапляє ут фінансову пастку, чекаючи свого омріяного безвідсоткового кредиту, позбавившись при цьому коштів.

Правоохоронці закликають усіх громадян бути пильними щодо своїх фінансів й уважно перечитувати юридичні документи, йдеться у свіжих новинах на сьогодні!

 

 

 

Поділитись