головне меню

На Буковині літню жінку, яку розшукували протягом місяця, знайшли мертвою

На Буковині літню жінку, яку розшукували протягом місяця, знайшли мертвою

В грудні 2018 року мешканка Заставнівського району повідомила працівникам Кіцманського відділу поліції, про те, що її бабуся, 84-річна жителька села Киселів, зникла безвісти. За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України (з приміткою «безвісне зникнення»). Провівши першочергові пошукові дії та оперативно-розшукові заходи, поліцейські не змогли знайти жінку.

А вчора, 22 січня, неподалік від ферми в селі Борівці робітники виявили літню мертву жінку. В результаті огляду тіла, працівники слідчо-оперативної групи Кіцманського відділу поліції та судово-медичної лабораторії встановили, що знайдена жінка – це зникла 84-річна мешканка села Киселів. Поверхневий огляд не виявив слідів насильницької смерті, причину смерті встановить судово-медична експертиза.

«Досудове розслідування триває, поліцейські встановлюють свідків і можливих очевидців події. За результатами експертизи у кримінальному проваджені будуть прийняті відповідні процесуальні рішення.» – повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

Поділитись