головне меню

На Буковині Lexus, тікаючи від поліцейських, врізався в службову автівку

На Буковині Lexus, тікаючи від поліцейських, врізався в службову автівку

28 березня близько 23 години в Чернівцях на вулиці Галицький шлях під час патрулювання поліцейські помітили автіку Lexus. Після цього поліцейські подали водієві сигнал, щоб він зупинився. А водій натомість збільшив швидкість. Тому правоохоронці вирушили за автомобілем.

Автомобіль покинув межі міста та вирушив в напрямку Кіцманя, де його намагався зупинити інший екіпаж патрульних. Автомобіль також намагались зупинити поліцейські, які чергували в дорожній станції села Звенячин. Тікаючи, водій дотримався бокового інтервалу та зіткнувся із автівкою патрульних поліцейських. Проте це водія не зупинило.

Зупинити автомобіль поліцейським вдалось тільки в м. Заліщики, Тернопільської області. В салоні автомобіля перебували чоловік та жінка. У чоловіка були помітні ознаки алкогольного сп’яніння. Він не заперечував, що напередодні випивав. Натомість чоловік спочатку говорив, що автівкою керувала жінка, яка перебувала в салоні, а потім, що був ще хтось третій.

В присутності двох свідків водій відмовився від проходження медичного огляду на стан сп’яніння. На громадянина склали протоколи за ст. 130 КУпАП (керування автомобілем в стані сп’яніння), ст. 122-2 (невиконання вимог про зупинку), ст. 124 КУпАП ( порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів), 122-4 КУпАП (залишення місця ДТП). Автомобіль евакуювали. Таку інформацію повідомили в прес-службі патрульної поліції.

Поділитись