головне меню

На Буковині до Дня незалежності пройде низка заходів

На Буковині до Дня незалежності пройде низка заходів

На Буковині в цьому році до Дня незалежності проведуть низку заходів. Таку інформацію повідомили в прес-службі Чернівецької облдержадміністрації.

Зокрема, 21 серпня о 12:00 в Чернівцях у музеї просто неба проведуть обласне мистецько-фольклорне свято «Несемо в серці Україну».

24 серпня в Чернівцях пройде Великий урочистий концерт, художники з Буковини представлять виставку нових полотен та виробів народних майстрів у «Вернісажі» на вулиці Івана Франка. А мешканці села Динівці Новоселицького району пробуватимуть встановити рекорд України: вони виконуватимуть найчисельніший у державі народний танець «Коса».

З 24 по 26 серпня в селі Подвірному Новоселицького району проведуть другий фестиваль «Справжніх Театральних Патріотів» (СТеП). В цьому році серед учасників будуть колективи з Чернівців, Хмельницького, Чернігова та Києва.

25-26 серпня на території колишньої військової радіолокаційної станції «Памір», яка знаходиться на горі Томнатик у селі Шепіт Путильського району, вдруге проведуть туристичний фестиваль «Любіть Буковину, бо вона того варта!».

Поділитись